Jeszcze nas nie znasz, ale chcesz poznać? Wahasz się, bo znasz wiele cateringów i żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Dołącz do programu:

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Chcemy, abyś tak, jak nasi obecni Klienci, wreszcie znalazł to, w czym zakochasz się na stałe

Hej! Jesteś już z nami dłużej? Dziękujemy za Twoje zaufanie - pozwól nam na co dzień zadbać o Ciebie. Pamiętaj - gdy polecisz nas znajomym lub ocenisz posiłek, odwdzięczymy się punktami, którymi możesz płacić za przyszłe rezerwacje. Skorzystaj z programu lojalnościowego.

Dlaczego warto przejść do Nice To Fit You?

Bo w 100% skupiamy się na Tobie

Dla nas ważne jest to, co jest ważne dla Ciebie. Dlatego tak bardzo skupiamy się na tym, aby dostarczać Ci najwyższą jakość, maksymalną elastyczność usług, restauracyjny smak dań oraz wygodną aplikację.

Bo dajemy Ci 100% gwarancji smaku i jakości

Każdego dnia i na każdym etapie produkcji posiłków nasi eksperci szczegółowo sprawdzają ich jakość i smak. Kontrolujemy, aby wszystko, co do Ciebie trafi, spełniało najwyższy standard. Dzięki temu otrzymujesz świeże i pyszne dania o każdej porze.

Bo w 100% liczymy się z Twoim zdaniem

Chcemy się rozwijać, więc uważnie Cię słuchamy. Wszelkie kaprysy czy pomysły bierzemy na poważnie i pracujemy nad spełnieniem oczekiwań. W zamian jesteśmy oceniani i… cieszymy się, że Klienci doceniają nasze starania.

Bo gwarantujemy 100% jakości na każdym kroku

Nasze dania powstają z naturalnych składników. Nad ich jakością nieustannie czuwają dietetycy i kucharze. Tuż po przygotowaniu dania są szczelnie pakowane i natychmiast ruszają w drogę w specjalnych chłodniach.

Tysiące zadowolonych klientów NTFY nie może się mylić!

Dołącz do nich! Codziennie odkrywaj wybór aż 45 dań skomponowanych z najwyższej jakości składników. Delektuj się restauracyjnym smakiem i nigdy więcej nie przejmuj się liczeniem kalorii. Stań się częścią społeczności zadowolonych Klientów, którym codziennie za zaufanie odwdzięczamy się zaangażowaniem i najlepszą jakością posiłków. Spróbuj już dziś i sprawdź nas.

Jak to działa?

 • 1

  Rejestrujesz się

  Promocja skierowana jest do nowych Klientów, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług. Więcej w regulaminie.

 • 2

  Wybierasz ulubioną dietę

  Określ swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz liczbę posiłków dziennie. Do wyboru masz aż 35 pysznych dań z 7 naszych diet. Stwórz swoją dietę

 • 3

  Wybierasz okres diety

  Zamów dietę na tyle dni ile chcesz, a gdy nie będzie Ci smakować zwrócimy pieniądze.

 • 4

  Rezerwujesz dietę

  Zapoznaj się z regulaminem. Rozsmakuj się w pysznej diecie, tak jak lubisz. Zarządzaj swoimi posiłkami za pomocą aplikacji mobilnej.

 • 5

  Kochasz albo…

  rezygnujesz po 1, 2 lub max. 3 dniach korzystania z diety (wypełnij formularz), a my zwrócimy Ci pieniądze. Wierzymy jednak, że nasze smaki przypadną Ci do gustu i zostaniesz z nami na dłużej.

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: